Saturday, July 20, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Mërkurë, 9 mars

Shqipëria Moti – E Mërkurë, 9 mars

Orët e paradites vijojnë me vranësira dhe reshje të izoluara shiu e dëbore në zonat verilindore – juglindore NDERSA kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të kete bregdeti dhe pjesërish zonat e ulëta. Orët e pasdites sjellin përmirësim të motit në ultësirën perëndimore duke lënë zonat malore me vranësira dhe reshje të izoluara dëbore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments