Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITNgjarje të motit ektrem në Europë Moti – E hënë, 14...

Ngjarje të motit ektrem në Europë Moti – E hënë, 14 Shkurt 2022

1- Vendet Skandinave; reshje të dendura dëbore
2-Britania e madhe; stuhi të forta ere dhe shira intensivë
3-Rusia; ngrica dhe temperatura ekstremisht të uëlta

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments