Friday, June 21, 2024
HomeAKTUALITETMSH thotë se vaksinat anti Covid janë të sigurta për gratë...

MSH thotë se vaksinat anti Covid janë të sigurta për gratë shtatzëna dhe foshnjat

Ministria thekson se vaksinimi anti Covid është i sigurtë si për foshnjat dhe për nënat.

“Vaksinat janë të sigurta për gratë shtatzëna dhe foshnjat e tyre

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments