Mesoni se kur mund të lehtësohen masat anti-Covid

0
41

Zëvendës ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli thote se lehtësimi i masave anti-Covid do të vijë nëse numri i infektimeve do të qendrojë i ulët për dy javë rresht.Rakacolli gjithashtu edhe për vaksinimin e të rinjve, që është rritur ndjeshëm kohët e fundit.Ditën e djeshme në vendin tonë u regjistruan 449 raste me Covid dhe tre humbje jete

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here