Saturday, April 20, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti –  E Shtunë, 19 mars

Kosova Moti –  E Shtunë, 19 mars

Republika e Kosovës në pjesën më të madhe do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike të cilat do të sjellin kthjellime dhe kalime vranësirash. Pritet që vranësirat të pësojnë zhvillime të përkohëshme duke sjellë dhe reshje të pakta dëbore në zona të izoluara.

Podujevë -24
Mitrovicë -33
Prishtine-15
Ferizaj -33
Pejë-24
Gjakovë05
Gjilan -13
Prizren 06
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments