Wednesday, June 12, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Martë, 1 Mars

Kosova Moti – E Martë, 1 Mars

MBETEN vranësirat e shpeshta prezente në të gjithë territorin e Kosovës për gjatë gjithë 24_orëshit. POR herë pas here parashikohet që vranësirat të pësojnë zhvillime afatshkurtre duke sjell dhe reshje të pakta dhe të izoluara dëbore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments