Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Premte, 11 mars

Europa Moti – E Premte, 11 mars

Europa veriore dhe ishujt Britanikë do të vijojnë në ndikimin e motit të paqëndrueshëm KU vranësirat dhe reshjet e shiut dhe dëbores do të jenë dominante. Po ashtu; me vranesira dhe reshje të pakta shiu e dëbore paraqitet pjesërisht Europa Qëndrore NDERSA mot të kthjellët POR të ftohtë do të përjetojë, pjesa me e madhe e kontinentit si pasoje e masave të ftohta siberiane.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments