Sunday, June 16, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa Moti – E mërkurë, 23 Shkurt

Europa Moti – E mërkurë, 23 Shkurt

Europa Lindore dhe Skandinavia do të MBETEN në ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të shumta të dëborës. Po ashtu me paqëndrueshmëri atmosferik do të PARAQITET Europa Qëndrore dhe pjesërisht Jugu i kontinentit, KU do të ketë reshje shiu dhe dëbore të shqëruara me stuhi ere. Ndërsa me mot të qëndrueshëm do të jenë Ballkani perëndimor dhe Gadishulli Iberik, KU dhe kthjellimet do të jenë dominante. 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments