Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E martë, 8 Mars

Europa Moti – E martë, 8 Mars

Pjesa më e madhe e kontinentii të Europës MBIZOTEROHET nga masa ajrore të qëndrueshme duke diktuar mot kryesisht të kthjellët POR të ftohtë, si pasojë e qarkullimit të masave të ftohta siberiane NDERSA mbetet problematike situata në gadishullin Iberik KU shirat intensivë dhe stuhitë e forta të erës do të jenë prezente. Po ashtu, shira të dendur dhe erë të fortë do të përjetojnë brigjet e detit të zi.

Prishtine-32
Shkup04
Beograd-35
Podgorice18
Budapest-26
Rome212
Athine615
Stamboll27
Vjene-25
Paris312
Bruksel011
Berlin-26
Madrid213
Lisbonë715
Amsterdam08
Londer310
Oslo-60
Stokholm-51
Varshavë-44
Moske-12-5
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments