Sunday, April 21, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Martë, 15 mars

Europa Moti – E Martë, 15 mars

Rajoni i Ballkanit si edhe pjesa më e madhe e Europës do të jenë në ndikimin e motit të qëndrueshëm KU kthjellimet dhe vranësirat e lehta do të jenë dominante. Po ashtu; nën dominimin e motit të kthjellët paraqiten brigjet e Egjeut NDERSA reshjet e dendura të dëborës do të jenë prezente në Europën Lindore, rajonin e Balltikut si edhe pjesërish Europën Qëndrore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments