Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: Moti – E enjte 17 Shkurt

Europa: Moti – E enjte 17 Shkurt

Ri-aktivizimi i Ciklonit të islandës do të diktojë kushte të paqëndrueshme atmosferike në Britaninë e madhe dhe gadishullin Skandinav KU reshjet intensive dhe stuhitë e forta të erës do të jenë prezente përgjatë gjithë ditës.  PO ashtu, reshje të dendura dëbore do të bien në Europen Lindore. NDERSA Europa Jugperëndimore dhe Juglindore PARAQITEN me mot të kthjellët dhe të ngrohtë.

Ngjarje ekstreme në Europë:

1-Rusia vijon me reshje të dendura dëbore

2-Londra, shira intensivë dhe mini-stuhi ere

3-Belgjika, mjegull të dendur dhe temperatura të ulëta.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments